Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves B - Lužec 0:2 (0:1)

8. 5. 2017

Sestava: Špičák - Buřil (46. Marek), Smutný, Drobný, Sucharda - Remsa Pavel (46. Duha), Mikulka Pavel (76. Novotný), Wojcik D., Čihák, Skalický (46. Fichtner), Vantura (30. Říha)

Rozhodčí: Stránský

Trenér: Gorel/Novotný

Komentář:

V dalším domácím zápase jsme hostili lídra z Lužce, k zápasu jsme měli připraveno 16 borců odhodlaných soupeře obrat o body.

Avšak do utkání jsme nevstoupili příliš dobře, protože již v 9. minutě po nedůrazu v naší obraně, se na malém vápně nejlépe zorientoval hostující Dunka a poslal svůj tým do vedení. Následně se hrál nepříliš pohledný fotbal, zejména od vápna k vápnu, bez výraznějších šancí. V prvním dějství branka již nepadla. 

Druhý poločas se hra příliš nezměnila a kopaná pokračovala, soupeř jakožto lídr soutěže také nepředváděl žádný oslnivý fotbal a tak byl zápas otevřený až do samého závěru. Naši největší šanci na srovnání nevyužil Marek, který si výborně naskočil na centrovaný míč, jeho beran však skončil nad. Hosté své vedení potvrdili až v 81. minutě, když po naší ztrátě na polovině hřiště, utekl obránci hostující Holman a ze strany prostřelil na vzdálenější tyči Špičáka. 0:2.

Hráč utkání: Luboš Sucharda - jakožto brankář tentokrát podal spolehlivý výkon v obranné řadě, když podstoupil několik čistých soubojů, za které by se ani v hokeji nemusel stydět. 

Komentář trenéra:

První celek soupeře se u nás prezentoval matným výkonem, přesto mu to stačilo na vítězství, my jsme měli jen minimum šancí a tak jen těžko můžeme pomýšlet na zisk bodů.