Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves B - Lužec 0:0

5. 9. 2015

Sestava:

Sucharda - Černý (79. Schertler), Marek, Remsa Petr, Sedláček (55. Dohnal F.) Remsa Pavel (46. Ročeň), Šefara, Fichnter (C), Čihák (46. Restl), Hornych, Wojcik K. (70. Dohnal K.)

Trenér/vedoucí mužstva: Gorel, Purma

Rozhodčí: Ležík

Komentář:

K zápasu bylo připraveno 19 hráčů, včetně náhradního golmana, bohužel trenér musel se sestavou zamíchat ještě před výkopem, protože někteří měli problémy se dostavit na sraz včas. 

Od začátku jsme si nad soupeřem vytvořili mírnou převahu, naše místy až profesorská hra, však vedla pouze k platonickému tlaku a odehrávala se od vápna k vápnu, bez větších šancí. Nejen pro oko diváka nudný zápas. Hráčům se sice nedala odepřít snaha, ale jen těžko jsme překonávali obranu soupeře, který si k nám zřejmě přijel pro bod. Největší vzrušení v prvním poločase přinesla tak 44. minuta, kdy hostující hráč ve vlastním pokutovém území zahrál evidentně rukou, ale rozhodčí penaltu nepískal, neboť to nevyhodnotil jako zakázané hraní. Bohužel v kontextu dalšího vývoje se tato situace stala zlomovou. 

Do druhého poločasu došlo v našich řadách ke střídání, které mělo přinést oživení naší ofenzívy, opak byl pravdou, naše hra dále postrádala tlak do brány a zakončení vůbec, když Remsa Petr ve vyložené pozici z 65. minuty, minul míč, tak zápas směřoval k bezbrankové remíze. Hosté sice hrozili a dostávali se do přečíslení, vyloženou šanci si ale také nevytvořili, až v 86. minutě,  kdy bylo opět hráno rukou v pokutovém území, tentokrát však domácím Ročněm a přestože jeho zásah nedosahoval intenzity hraní rukou, tak jako v prvním poločase hráčem hostí, tentokrát rozhodčí neváhal a penaltu kupodivu nařídil. Domácího trenéra tak málem vezla rychlá. Hostující borec si se zahráním této výhody neporadil a nechal tak vyniknout Suchardu, který penaltu zneškodnil. Zápas tak dospěl k remíze.

       Hráč utkání brankář: Luboš Sucharda

Koment trenéra:

Pro diváka nezáživný fotbal s minimem šancí, ve kterém mě zklamala zejména útočná fáze, remízu považuji za ztrátu dvou bodů.