Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves B - Kobylice B 1:1 (0:1)

21. 4. 2019

Sestava: Říha - Vlášek, Novák, Pražák, Sucharda - Trutnovský (59. Gorel), Král A., Struna (46. Špičák), Mikulka, Vobořil - Vlček V.

Gól: Vobořil

Trenér: Gorel/Novotný

Rozhodčí: Stránský

Komentář:

V prvním jarním domácím zápase naše rezerva hostila rozjetý tým Kobylic, který v předchozích dvou jarních zápasech bral všechny body při skóre 13:1. Soupeř dorazil ve slušné sestavě, my jsme opět krátce před zápasem počítali omluvenky a to i od klíčových hráčů, ale nakonec jsme mužstvo přeci jen solidně složili. 

Od úvodního hvizdu hosté dávají jasně najevo, že nepřijeli do Červeněvse jen bránit. Hned v 7. minutě se po nedůrazu v našem vápně ujímají vedení, když hostující útočník zakončuje zřejmě staročechem 0:1. Neurovnaný fotbal, ze kterého místy štípou oči pokračuje, hosté si drží mírnou převahu. Vyložených šancí je jako šafránu, nám se nedaří příliš ohrožovat branku soupeře. Na poločasovou přestávku tak jdeme s mankem jedné branky.

Druhý poločas přeskupíme řady, okysličíme sestavu střídáním a najednou jsme lepším týmem my a jdeme za vyrovnáním, dostáváme se opakovaně do bezprostředního ohrožení branky hostí, bohužel nedůrazné zakončení nevede ke vstřelení gólu. Za zlepšený výkon při hlasitém povzbuzování od našich fanoušků se přeci jen vyrovnání dočkáme v 72. minutě, když Jirka Vobořil zahrává rohový kop, míč se mu vrací zpět na kopačky a ten po mazácké kličce vymete šibenici hostujícího brankáře 1:1. Snažíme se o obrat v utkání, bohužel naše šance se nedaří proměnit, soupeř pak stále hrozí brejky, které někdy i se štěstím likvidujeme a protože branka již nepadla rozcházíme se remízou.

Hráč utkání: Jan Pražák - pilíř defenzivy

Top hráči: Pražák, Novák, Vobořil

Komentář trenéra:

Již před zápasem jsem registroval, jako by nám scházel větší zápal, či chuť do tohoto utkání. Možná to bylo zapřičiněno absencí některých hráčů, tato nálada se pak odrazila v zápase. Rozhodně jsme měli nato, tento zápas zvládnout za tři body. Vzhledem k průběhu utkání však musím konstatovat, že remíza je spravedlivá. První poločas byl hostí, druhý náš.