Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves B - Kobylice B 1:0 (0:0)

18. 10. 2015

Sestava:

Sucharda (47. Čapek) - Lubas (C), Remsa Petr, Schertler, Duha Tomáš (46. Dohnal K.) - Remsa Pavel (65. Wojcik D.), Dvořák Radim (46. Ročeň), Šefara, Fichtner - Kmínek, Hornych (82. Novotný)

Gól: Hornych

Realizační tým: Gorel, Černý, Purma

Rozhodčí: Konhefr ml.

Komentář: 

K dalšímu domácímu utkání jsme nastoupili proti rezervě Kobylic, k zápasu bylo připraveno 17 hráčů. Zajímavostí je, že se představila, vyjma Vrabce, kompletní lavička našeho prvního týmu z předešlého dne, v základní sestavě rezervy, stejně tak hosté dorazili notně posílení svým prvním týmem. 

Utkání bylo zcela vyrovnané, obě mužstva se snažila hrát svižný a kombinační fotbal, což mnohdy nebylo lehké na těžkém terénu. Bojovný výkon obou týmu vedl k pohlednému utkání, kterému nechyběly šance, největší naší příležitost  prvního poločasu měl agilně hrající Kmínek, který svým napadáním získal míč a postupoval  z poloviny hřiště sám na hostujícího golmana, ač udělal vše jak měl, brankář se proti jeho ráně vytáhl a vytěsnil jí mimo brankovou konstrukci! I hosté měli šance na skórování, avšak když se jim podařilo probojovat přes naší kompaktně hrající obranu, tak narazili na pohotového Suchardu! Do kabin se šlo bez branek.

Druhý poločas začal nešetrným zákrokem hostujícího útočníka, který atakován našim bekem, nakopl Suchardu do hlavy v oblasti oka a ten musel z placu, na hřiště tak přišel Čapek, který svým výkonem navázal na ten Suchardův. V 59. minutě po krásné kombinační akci Kmínek - Hornych, druhý jmenovaný nekompromisní ranou na vzdálenější tyč poslal náš tým do vedení 1:0. Střídající hráči, kteří naskočili do takto rozjetého utkání, jeho kvalitu zcela udrželi a tak se bylo na co dívat až do konce, bohužel, možná bohudík, žádný gól již nepadl a tak jsem vyhráli nejtěsnějším možným rozdílem.

Hráč utkání střelec jediného gólu: David Hornych

Komentář trenéra:

Utkání splnilo svůj účel a ještě ke všemu jsme zvítězili, což je potěšující. Dneska byl podán velmi dobrý výkon všech hráčů ať jako jednotlivců, tak i kolektivu! Na takto odehraných zápasech - hra s chutí a nasazením se dají stavět bodové zisky. Jediným stínem utkání tak bylo zranění našeho golmana, podle posledních zpráv, by však měl být relativně v pořádku!