Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves B - Klamoš 4:0 (2:0)

23. 8. 2015

Sestava: Čapek - Duha Tomáš (31. Sedláček Jan), Černý, Marek, Lubas (C)- Fichtner(64. Mikácsi), Wojcik D. (79. Čihák), Hornych, Remsa Pavel (55. Sedláček Josef) - Kmínek (68.Purma), Wojcik K.

Do hry připraveni: Mikácsi, Purma, Remsa Petr, Sedláček Jan, Sedláček Josef, Čihák

Góly: Kmínek 2x, Remsa Pavel (z penalty), Sedláček Jan

Trenér/vedoucí mužstva: Gorel, Purma

Zdravotník: Kateřina Karásková

Komentář:

Do třetice všeho dobrého! Před početnou návštěvou jsme se na domácím hřišti, v souboji nováčků, představili proti Klamoši a představení to bylo povedené. Náš tým šel od začátku za vítězstvím, předváděl snahu o kombinační fotbal, která mu nejednou vyšla a tak byly k vidění pěkné fotbalové akce. 

Skóre zápasu otevřel v 22. min. z penalty Pavel Remsa, když cílil nekompromisně pod břevno, poté co byl ve vápně stažen Kmínek. Hned v další akci Kmínek unikl po lajně a o tyč zvyšuje na 2:0. Hosté sice byli nebezpeční, ale neměli štěstí v zakončení a nebo je vychytal výborně chytající Čapek. První poločas byl jasně v naší režii. 

Začátek druhé půle na nás soupeř vlétl, ale gól se mu vstřelit nepodařilo, naopak v 61. minutě navýšil naše vedení opět produktivní Kmínek a jak jinak než ranou o tyč 3:0. Poté jsme soupeři dovolili několik nebezpečných střel, proti kterým se opět vytáhl Čapek a předvedl tak pár zákroků pro natěšené a hlasitě povzbuzující diváky. Těsně před koncem utkání navýšil skóre umístěnou střelou, po krásné individuální akci Čiháka, Jan Sedláček 4:0.

Hráč utkání: dvougólový střelec Filip Kmínek

Koment trenéra:

Před utkáním jsme vyhlásili bezpodmínečný útok na první tři body v soutěži, což se nám po solidním výkonu podařilo. Oceňuji jak počet vstřelených branek, tak udržené čisté konto.