Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves B - Klamoš 3:3 (2:1)

3. 9. 2017

Sestava:

Sucharda - Marek, Novák (C), Smutný, Novotný (86. Buřil), Remsa Pavel (46. Fichtner), Wojcik K. (65. Mikulka), Vobořil, Čihák - Gorel, Vantura (35. Duha T.)

Góly: Gorel, Wojcik K., Vobořil

Rozhodčí: Koza ml.

Komentář:

Ve třetím kole nejnižší soutěže do Červa zavítal tým z Klamoše. Na soupeři bylo znát, že v letní přestávce výrazně posílil a to se posléze potvrdilo i na jeho herním projevu. 

Hosté byli v prvním poločase mírně lepším týmem a záhy se ujali vedení, když v 18. minutě zahrávali standardní situaci, do vápna si naběhl hostující borec a hlavou nekompromisně zavěsil 0:1, z vedení se hosté však neradovali dlouho hned o 5. minutě později bylo srovnáno, když se do vápna proháčkoval Vanutra, jeho dělovku brankář pouze vyrazil a na dorážku Gorela byl již krátký 1:1. Ve 28. minutě jsme šli do vedení my a to po individuální akci Wojcika K. který si pohrál s obranou, povedenou kličkou se dostal do zakončení a s přehledem zavěsil 2:1. Další obrovskou šanci na skórování po úniku a nahrávce Čiháka měl Gorel, ale přehodit golmana se mu nepodařilo, v 35. minutě došlo ke svalovému zranění Vanutry a ten musel z placu dolu, což bylo velké oslabení, neboť do té doby hrál velmi povedené utkání. Do přestávky již branka nepadla. 

Druhé dějství hosté pokračovali ve svém tlaku, který vystupňovali, paradoxně jsme to byli my, kdo gólově udeřil jako první a to hned v 54. minutě, když se z přímého kopu  z pětadvacetimetrů parádně trefil Vobořil a vymetl pavučiny v bráně hostujícího golmana, tentýž hráč mohl posléze navýšit i naše vedení, po ukázkové akci Čiháka, který po lajně přešel přes dva hráče a míč předložil před branku ke skórování, bohužel střela Vobořila skončila vedle. Zřejmě nám postupem času docházeli i síly, vynucená střídání také příliš nepřispěla k zvýšení aktivity a tak jsme se od soupeře nechali zatlačit do defenzivy a posledních 25.minut se už jen bránili. Výsledkem toho byl vlastní gól Fichtnera ze 65. minuty a po serii standardních situací se hosté dočkali i vyrovnání, když ve vzdušném souboji Gorela a hostujícího útočníka dominoval právě hostující hráč a míč v 78. minutě zapadl přesně za záda Suchardy. Mohlo být ještě hůř, když hosté o pár minut později udeřili jak jinak, než ze standardky, jejich gól však pro postavení mimo hru nebyl uznán a tak se v Červeněvsi zrodila remíza. 

Hráč utkání: Jirka Vobořil svůj výkon potvrdil výstavním gólem.

Top hráči: Vobořil, Čihák, Novák

Komentář trenéra:

První poločas jsme odehráli zkušeně, za vyzrálý výkon jsme byli odměněni i vedením proti silnému soupeři. Druhá půle již byla o bránění výsledku, což se nám příliš nepodařilo, nicméně za bodový zisk musíme být nakonec rádi. V tomto zápase jsme pocítili absenci hráčů, zejména Drobného, Trejbala, stejně tak nám neprospěla vynucená střídání, kdy do takto rozjetého zápasu se často velmi těžko naskakuje.