Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves B - Klamoš 1:3 (1:2)

20. 5. 2018

Sestava:

Říha - Vlček, Smutný, Novotný, Marek - Remsa Pavel, Fichtner, Špičák, Duha T. - Wojcik (64. Sucharda), Mikulka

Gól: Wojcik

Rozhodčí: Křičenský

Komentář:

V 18. kole pralesní ligy jsme na domácí půdě přivítali lídra tabulky z Klamoše, bohužel s ohledem na utkání A-týmu jsme na soupeře vyrukovali pouze s 12 hráči, což bylo silně limitující. Hosté se od počátku prezentovali dobrým pohybem, my jsme se jim snažili vyrovnat. Již ve 13. minutě nás hosté přehráli na pravém okraji zálohy, hostující útočník míč kontroverzně zpracoval rukou, naši hráči přestávají hrát, rozhodčí však nepíská, útočník pokračuje v akci a nechytatelnou střelou o tyč otevírá skóre utkání 0:1. Tento okamžik nás na nějaký čas vyvedl z koncentrace a již v 19. minutě jsme prohrávali o 2 branky, když opět útok vedený po pravé straně zakončují hosté gólově 0:2. Neskládáme však zbraně, hrajeme koukatelný fotbal s patřičnou bojovností a nasazením a díky tomu jsme hostům vyrovnaným soupeřem. Za svoji snahu jsme odměněni v 29. minutě, když hosté špatně rozehrají, přihrávku obránců vystihne Wojcik D. a nekompromisně zakončuje 1:2. Dokonce můžeme vyrovnat, nebezpečný střílený centr Remsy do vápna, však minou hned tři naši hlavičkáři. Poločas končí bez dalších branek. 

Druhý poločas začíná obdobně jako ten první, bohužel již v 58. minutě zahrávají hosté roh, když míč na přední tyči do brány ztečuje hostující útočník 1:3. Máme sice náznaky dobrých akcí, ale loženky si nevytváříme a ani soupeř se netlačí do zakončení. Mnoho hráčů na obou stranách dohrává se sebezapřením, hosté však mají možnost střídat, i když toho příliš nevyužívají. Utkání končí vítězstvím hostů.

Hráč utkání: Pavel Špičák - prezentoval se slušným výkonem ve středu zálohy.

Top hráči: Špičák, Marek, Novotný

Komentář trenéra: 

Kluci zahráli slušný zápas, působilo to na mě tak, že do utkání vložili dostatek úsilí, bohužel na soupeře to nestačilo, což se může stát a proto jim nemám ani co vytknout. Dnes bylo utkání těžké zlomit na svojí stranu i díky neexistenci lavičky, což hrálo jistě svojí roli.