Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves B - Dobřenice B 0:2 (0:2)

3. 6. 2018

Sestava:

Špičák - Šefara, Trejbal, Smutný (30. Fichtner), Novotný - Malý, Vobořil, Wojcik D., Remsa P. (68. Mikulka), Gorel, Vantura

Trenér: Gorel

Rozhodčí: Šeba

Komentář k zápasu:

Zápas blbec. A to by možná stačilo... V přímém souboji o třetí příčku IV. třídy jsme selhali na plné čáře. Naše našlapaná sestava, možná silnější, než předchozího dne zcela propadla a soupeř, který složení týmu evidentně lepil, si odvezl tři body. Na Dobřenice neumíme, tři zápasy - tři prohry. Největší zklamání přišlo ještě před zápasem, kdy jedna z ikon červeněvského fotbalu oznámila plánovaný konec kariéry, doufejme, že svoje rozhodnutí ještě přehodnotí... Další rána na sebe nenechala dlouho čekat, když si Sucharda při předzápasové rozcvičce poranil ruku a do zápasu vůbec nezasáhl. 

Hned ve druhé minutě Špičák nepochopitelně adresuje přihrávku nepřipravenému Smutnému, což vystihuje hostující Císař a ten míč bezpečně zakončuje do brány 0:1, jsme v šoku, který se umocňuje v 12. minutě, neboť tentokrát Šefara hledá svojí přihrávkou spoluhráče v zadních řadách, bohužel opět hosté tuto rozehru vystihují a následné zakončení v samostatném úniku je znovu gólové 0:2. Rozhádané utkání, kdy se soustředíme na nepřesné výroky rozhodčího je na světě. Další zranění a střídání, tentokrát Smutný. Emoce v hráčích cloumají a nejsme schopni se vůbec do zápasu dostat, o to více, když nás sráží nemohoucnost v koncovce. Můžeme snížit, když Malý ideálně nachází Gorela, ten však v tutovce trestuhodně trefuje pouze brankáře, o chvíli později se proháčkuje do gólovky Malý, ale z dobré pozice cílí vedle, stejně tak Vantura a v 33. min Vobořil, je to opravdu festival zahozených šancí. Naopak soupeř může z ojedinělého útoku opět udeřit, Špičák se však tentokrát vyznamenává a samostatný nájezd likviduje. Poločas končí 0:2.

V poločasové přestávce přichází bouře v kabině, ale i snaha o uklidnění zápasu. Do druhého poločasu vstupujeme více koncentrovaní, držíme míč na svých kopačkách, soupeře mačkáme jako citron, ale né a né vstřelit branku, s každou akcí potvrzujeme nemohoucnost a hlavním představitelem je Gorel, který opět zcela sám na malém vápně hlavou netrefuje zcela odkrytou bránu. Náš tlak je pouze platonický, soupeř příliš nepospíchá a hájí dvoubrankové vedení. Naskýtá se nám ideální možnost na snížení z přímého kopu na hranici vápna, ale ani tuto standardku nejsme schopni přetavit v gól. Míče lítají kolem branky hostí, ale je to zmar. Trejbal se snaží svým výkonem strhnout ostatní hráče, ale ani on a jeho hlavičky nenachází cestu do branky, a tak poměrně ostudně prohráváme. 

Komentář trenéra:

Dvě velké hrubky na začátku utkání ovlivnily jeho další vývoj, přesto jsme měli šanci utkání zvrátit a udělat výsledek. Bohužel ve finální fázi a koncovce se nám vůbec nedařilo. Největším spalovačem volím sám sebe, kdybych hrál do rána, gól bych nedal a tak prohru beru na sebe. Toto utkání se sešlo spoustu negativních věcí,  zranění hráčů, spalování šancí, absurdní projev při střídaní Remsy, který byl zralý na vyloučení, nebo negativní podpora fanoušků, kterou hráči vnímali a po zápase o ní čile diskutovali. Myslím si, že jsme chtěli vyhrát a zápas nevypustili, bohužel se nám nedařilo a možná chyběly i síly a tak výsledek je takový jaký je.

Hráč utkání: Trejbal - platný vzadu, s největší snahou utkání zvrátit v útoku.

Top hráči: Trejbal, Malý, Vantura