Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves A - Třebeš B 1:0 (1:0)

14. 8. 2016

Sestava: Špičák - Gorel, Novák, Michálek, Sedláček - Calta P., Trejbal, Král A., Calta J. - Šefara (88. Čihák), Malý (85. Fichtner)

Gól: Calta J.

Trenér: Novotný Z.     Vedoucí mužstva/zdravotník: Karásková K.

Rozhodčí: HR1 - Ležík, AR1 - Doubrava, AR2 - Vančura

Komentář: 

V prvním mistrovském zápase nové sezóny jsme přivítali na domácí půdě rezervu Třebše. Obejít jsme se museli bez dlouhodobě zraněných, do zápasu ze zdravotních důvodů nemohl zasáhnout ani Král M., i tak jsme se sešli v celkem solidní sestavě.

První poločas jsme rozehráli ve velkém stylu, bylo nás plné hřiště a proti kvalitnímu soupeři jsme si vypracovali několik slibných příležitostí, soupeře jsme přehrávali a v 17 minutě jsme se po povedené kombinační akci ujali vedení. Po přihrávce Malého zakončoval umístěnou střelou Calta J a potvrdil tak, že je gólovým hráčem 1:0. Vedení se nám nedařilo navýšit, přestože jsme si slibné příležitosti vypracovali, koncovka nám však nevycházela, a když už jsme zvyšovali na 2:0, tak pro změnu z postavení mimo hru. Závěr poločasu pak patřil hostům, kteří převzali iniciativu a byli nebezpečnějším týmem, největší příležitost na vyrovnání a tutovku v podobě hlavičky osamoceného útočníka však zlikvidoval senzačním zákrokem Špičák. Na přestávku jsme tak šli s nejtěsnějším možným vedením. 

Druhý poločas jsme odbojovali, soupeře jsme vůbec nepouštěli do gólových příležitostí a když už se soupeř řítil do brankové příležitosti, tak mu jí včasným vyběhnutím překazil v pohodě chytající Špičák, naše akce však také ve finální fázi postrádaly klid a přesnost, a tak jsme dokráčeli k výhře 1:0. Začátek prvního poločasu snesl přísnější fotbalová měřítka a tato fáze hry byla i pro diváka zřejmě koukatelnější, druhý poločas byl spíše slušně vedená taktická bitva.

Hráč utkání: Střelec jediného gólu Honza Calta.

Komentář trenéra:

Chtěl bych pochválit všechny hráče za bojovnost a takticky zvládnutý druhý poločas.