Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves A - Třebeš B 0:1 (0:0)

10. 4. 2016

Sestava:

Říha - Drobný, Novák, Wojcik, Sedláček - Král M., Král A., Šefara (84. Fichtner), Remsa Petr - Gorel, Malý 

Trenér: Hloucal                vedoucí mužstva/zdravotník: Karásková

Rozhodčí: HR: Štancl, AR1 - Podhajský, AR2 - Firbacher

Komentář:

Náš tým oslabený pro zranění, disciplinární tresty a nemoci k zápasu nastoupil pouze ve dvanácti borcích, kdežto Třebeš dorazila v plné síle. Vědomi si dalšího těžkého utkání jsme do zápasu vstoupili opatrně, hosté byli fotbalovějším a lepším týmem, na těžkém podmáčeném terénu nebylo o šance nouze, o to větší překvapení bylo, že gól dlouho nepřicházel. Největší šanci prvního poločasu měl v našich řadách Gorel, když jeho zblokovaná střela skončila jen těsně vedle. Hosté hrozili hlavně centrovanými míči do šestnáctky, zakončení se jím ale taktéž nedařilo a tak jsme šli do kabin na poločasovou přestávku za stavu 0:0.

Druhou půli jsme hru vyrovnali a nejméně z počátku druhého dějství jsme byli i lepším týmem. Bohužel nám to nebylo nic platné, největší šanci měl Král. A, jehož hlavička gólem neskončila, pouze orazítkovala břevno a tak se hosté v 77. minutě, stejně jako Stěžery před týdnem, ujali vedení. A to po individuální akci hostujícího hráče, který středem hřiště prošel přes naše beky až do zakončení a svojí umístěnou střelou zpoza vápna Říhovi nedal šanci 0:1. Snažili jsme se na tuto branku odpovědět, vytvořili jsme si tlak, ale gól nepadl. V samém závěru se po souboji našeho hráče a hostujícího brankáře strhla strkanice, která vygradovala až v žlutou kartu pro hostujícího kapitána za atak Gorela, ten však obdržel pro změnu červenou kartu, neboť uštědřil tomuto hráči při jeho odstrčení zásah do úst.

Hráč utkání veterán Radek Novák

Komentář trenéra:

Další těžké utkání s kvalitním fotbalovým týmem jsme opět mysleli minimálně na bod a i přes absence v týmu jsme bod měli získat. Myslím si ze zlepšený výkon ze Stěžer byl k tomu nápomocen, naše hra začíná mít fotbalové parametry.