Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves A - Stěžery 3:3 (1:1)

29. 8. 2015

Sestava:

Říha - Sedláček, Michálek, Novák, Wojcik D. (17. Marek) - Vrabec, Král A. (C), Trejbal, Remsa Petr (75. Hornych)- Kmínek, Král M.

Trenér: Hloucal Martin   

Zdravotník/vedoucí mužstva: Kateřina Karásková

Rozhodčí: HR - Vlachý, AR1 - Šmolka, AR2 - Stránský

Naše góly: Michálek, Vrabec, Marek

Komentář:

Divoká přestřelka, která nezná vítěze. Proti soupeři ze Stěžer se musel lodivod našeho týmu obejít bez Šefary, Malého, Gorela. Do Červeněvse tentokrát zavítal soupeř, který se od prvních okamžiků prezentoval jak vysokým nasazením v osobních soubojích, tak i fotbalovostí, naši hráči z toho byli natolik zaskočeni, že již ve 3. minutě Říha, po krásné střele hostujícího záložníka zpoza vápna, tahal míč ze své sítě 0:1. Hosté po hřišti doslova létali a odstřelovali branku Říhy ze všech možných pozic, my jsme měli problémy se vůbec dostat na polovinu soupeře, natož k zakončení, hra se však postupně začala vyrovnávat, pro zranění musel v 17.minutě ze hřiště Wojcik D. a vypadalo  to s námi všelijak. Naštěstí jsme do konce poločasu dokázali tlaku soupeře odolat a dokonce v 41. min. po Remsou zahraném rohovém kopu a povedené hlavičce Michálkem srovnat 1:1.

Do druhého poločasu trenér přeskupil řady a šli jsme za svým cílem, který zněl proti takto kvalitnímu soupeři jasně a to minimálně prodloužit domácí neporazitelnost. Ve druhém poločase soupeř nenavázal na první poločas a byli jsme to my, kdo byl nebezpečnější a na hřišti dominoval,  Vrabec po přihrávce Michálka zatáhl míč po lajně a z úhlu, s přispěním hostujícího golmana, poslal náš tým v 68. minutě do vedení 2:1. Bohužel z vedení jsme se neradovali dlouho, když hosté odpověděli zvýšenou aktivitou a následně v rozmezí dvou minut 74 až 76. minutě zahráním standardní situace, respektive využitím okénka v naší obraně, stav utkání otočili 2:3. Z této těžké rány nás v 84. min. dokázal přesně zahraným přímým kopem z dobrých 28 metrů dostat Marek, který ranou pod břevno, se kterou si opět hostující golman neporadil, srovnal na konečných 3:3 a tak došlo na spravedlivou dělbu bodů.

Hráč utkání střelec a nahrávač z obrany: Honza Michálek

Koment trenéra:

S velmi kvalitním soupeřem, jsme chtěli minimálně bodovat, začátek zápasu tomu moc nenapovídal a tak jsme se začali obávat o výsledek, ale kolektivním výkonem, zlepšeným druhým poločasem a bojovností všech hráčů, jsme nakonec urvali cenný bod.