Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves A - Slavia HK B 0:3 (0:1)

1. 4. 2018

Sestava: Sucharda - Špičák, Wojcik, Fichtner, Paštika - Vlček (46 Hillebrand), Šefara (61. Gorel), Král A., Trutnovský - Malý, Kmínek

Trenér: Hloucal                    Vedoucí mužstva: Gorel

Hl. pořadatel: Remsa Petr

Rozhodčí: Šeba - Jánský, Skyba

Komentář:

V prvním jarním kole přivítal náš tým rezervu Slavie HK. Jen pět minut vydržela úvodní oťukávaná a již v 5. minutě se ve slibné příležitosti ocitl Malý, jeho projektil však olízl pouze břevno. Hosté s odpovědí nečekali dlouho, když se v 10 minutě středem hřiště prokombinovali až k zakončení, hostující borec však v přímém souboji se Suchardou selhal a branku přestřelil. Rodily se i další šance, které však zůstávaly nevyužity, za zmínku stojí tutovka Trutnovského, ten však osamocen v gólové pozici míč netrefil, posléze tentýž hráč nastřelil tyč. Byli jsme lepším týmem, dařila se i kombinace, postupem času však přeci jen začali hosté přebírat iniciativu. Pohroma pak přišla v 42. minutě, kdy po nedůsledném odehrání míče obranou, se hosté opět prokombinovali k zakončení, k naší smůle tentokrát s brankovým efektem a šatňák byl na světě 0:1.

Druhý poločas byl z našeho pohledu katastrofální Vstoupili jsme do něj vlažně a soupeř toho ihned využil. Nejprve v 54. minutě ve vápně fauloval Špičák a hosté nabídnutou penaltou nepohrdli 0:2. Hned minutu na to po ztrátě míče v středu hřiště, hostující útočník projel naší obranou jako nůž máslem a navýšil skóre na 0:3. V tu chvíli jsme byli zralí na ručník. Zbytek zápasu se už jen dohrával, resp. soupeř si náskok zkušeně hlídal a soustředil se na pozornou obranu. V samém závěru mohli hosté ještě svůj náskok navýšit, ale Sucharda byl proti a tak utkání skončilo prohrou o třídu. 

Komentář trenéra:

Na první jarní utkání jsem byli natěšeni a v plné síle. Odhodlaní soupeři vrátit porážku z podzimu. Začali jsme aktivně, vytvořili si pár slušných akcí na skórování, jen jsme je nedokázali přetavit v branku. Před poločasem tedy udeřil soupeř. Po poločasovém vystřídání ještě byla šance zápas otočit, jenžel přišla naše slabá chvilka, vypadli jsme z rytmu a dvě branky v 54 a 55 min. naše šance na otočení zápasu zcela pohřbily. Stará obehraná písnička, bez kondice a tréninku neporazíme nikoho.

Hráčem utkání: Dominik Wojcik

Top hráči: Wojcik, Sucharda, Fichtner