Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves A - Probluz A 1:2 (1:1)

9. 11. 2015

Sestava:

Říha (8.Marek) - Gorel, Wojcik D., Michálek, Sedláček - Král M., Král A. (C), Šefara, Remsa Petr (83.Fichtner) - Kmínek (56. Hornych), Malý 

Gól: Marek

Trenér: Hloucal              Vedoucí mužstva: Karásková Kateřina

Komentář:

K jarní předehrávce, resp. poslednímu zápasu podzimní části se trenér musel obejít bez vykartovaných Trejbala a Vrabce, k dispozici pak nebyl ani Novák. Náš tým se od úvodního hvizdu prezentoval kombinační hrou s nasazením a zápalem pro hru. Nešťastný sled událostí nám však vůbec nehrál do karet, nejdříve v 8. minutě hosté zahrávají ze střední vzdálenosti standardku, Říha ve snaze zlikvidovat relativně snadnou střelu, však na kluzkém terénu padá, tak nešťastně, že si přivodí zranění kolene a míč končí za jeho zády 0:1. Do brány musí tak jeden ze stoperů - Wojcik D., který si s touto rolí poradil náramně. Nadále hrajeme strojový fotbal, soupeře přehráváme a vytváříme si příležitosti, když v 17. minutě je ve vápně faulován Král M. Míč si na značku pokutového kopu postavil Kmínek, bohužel jeho avizovanou střelu hostující brankář chytá. Bylo by nespravedlivé, kdybychom se za svojí hru nedočkali odměny, která přišla v 28. minutě, Marek zahrává míč ze střední vzádlenosti přízemní střelou k tyči, kterou hostující golman není schopen zneškodnit 1:1. V prvním poločase již branka nepadla.

Ve druhé polovině zápasu se hra vyrovnala, zřejmě se projevila horší kondice našeho týmu a tréninková morálka posledních týdnů, zejména v pohybu jsme nebyli schopni navázat na první poločas, ustoupili jsme od hry kterou jsme se prezentovali a hrál se remízový zápas, který by skončil dělbou bodů, kdyby však hosté v 75. minutě ze slibné standardky neskórovali, poté co hostující hráč prostřelil naší děravou zeď. Ze závěrečného tlaku jsem již gól nevytěžili a tak jsme doma znovu odevzdali všechny body.

Hráč utkání: Král Aleš

Komentář trenéra:

Zápas jsme začali aktivně, napadali jsme soupeře, zamkli ho na jeho polovině, ale paradoxně jsme ze standardky inkasovali první. Zbraně jsme nesložili a pokračovali v dobývání soupeřovy brány, což mělo zprvu za následek neproměněnou penaltu a následně vyrovnání skóre. Druhý poločas už byl vyrovnanější, trochu nám došla energie a soupeř hrozil brejky a nakonec to byl on, kdo si odvezl tři body. Za první poločas musím náš tým pochválit, jen škoda, že takových poločasů se nám na podzim nepodařilo více. Jaro nás čeká pořádná šichta.