Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves A - Dobřenice 1:2 (0:1)

3. 10. 2015

Sestava:

Říha - Sedláček, Michálek, Novák, Marek - Fichtner (70. Hornych), Remsa Petr, Král A., Vrabec - Kmínek, Gorel (81. Čihák)

Trenér: Hloucal                  Vedoucí mužstva: Karásková Kateřina

Gól: Hornych

Rozhodčí: Grossman

Komentář:

Nebylo zvykem, abychom rozdávali body doma, bohužel náš výkon ani teď, v dalším domácím utkání, již druhém po sobě, nestačil na to, abychom svého soupeře udolali a tak jsem umožnili týmu z Dobřenic odvést všechny body. Svůj boj jsme začali již před zápasem, z pracovních důvodů se omluvil do formy se dostávající Malý, na dovolenou odcestoval Trejbal s Wojcikem D., onemocněl Král M, pro zranění nemohl nastoupit specialista na Dobřenice Drobný  a svůj spor s trenérem vyřešil Šefara tím, že již tak oslabený tým, hodil přes palubu v den zápasu, výsledkem toho byla velmi improvizovaná sestava. Naštěstí máme kde brát a tak jsme povolali Remsu Pavla, Kubu Fichtnera, Davida Hornycha, Vlastu Čiháka a Václava Marka, stejně jako záložního golmana Edu Čapka.

Od prvních minut jsme tahali za kratší konec, Dobřenice byli lepším týmem, více se hrálo na naší půlce, my jsem se sice pomalu, ale postupně také  dostávali do hry a přebírali otěže zápasu, mírná převaha hostů gól nepřinesla a tak jsme začali hrozit my, nejdříve Fichtner v dobré pozici nebezpečně hlavičkoval těsně mimo, poté Gorel v úniku z úhlu pálil vedle, naše nemohoucnost však v proměňování šancí stále trvá a tak jsme byli po zásluze potrestání a to v 42. minutě naši hráči signalizující ofsajd přestali hrát, aby tak nechali hosty pohodlně dohrát akci až do zakončení 0:1. Sice jsme mohli rychle odpovědět, avšak proti povedené patičce Vrabce se vytáhl hostující  brankář. 

Druhý poločas se změnil v boj o každý metr, soupeř bránil a my pokračovali v bezzubém útočení, pozitivní na tom je, že se alespoň do šancí dostáváme, když už je nejsme schopni proměnit, oživení v tomto směru přinesl střídající Hornych, který po krátkém pobytu na hřišti střelou, možná stříleným centrem za výrazného přispění domácího obránce, který si míč srazil do sítě, srovnal na 1:1. Najednou jsme chtěli vyhrát, bylo nás plné hřiště, bohužel závěr zápasu jsme nezvládli a v poslední desetiminutovce se nechali zatlačit, když hosté v nastaveném čase po standardní situaci rozhodli o svém vítězství 1:2. 

Hráč utkání: Michálek Jan

Komentář trenéra:

V okleštěné sestavě, jsme chtěli založit novou sérii neporazitelnosti na domácím hřišti proti známému soupeři, hráči ač bojovali, tak se nám to nepodařilo a byť o bod, jsme přišli v závěru ze standardní situace.