Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves - Sobotka 3:1 (0:0)

8. 4. 2014

V prvním poločase se nám vůbec nedařilo, vázla jak přihrávka, napadání soupeře a hra obrany. Kdyby soupeř využil všechny chyby v naší obraně, tak jsme šli s třígólovým  mankem do druhého poločasu. Za zmínku stojí, že se již v 10. min. po průniku zranil V. Dvořák kdy si na něho vyšlápl soupeřův obránce. (tento zákrok však rozhodčí přehlédl a Dvořák už do konce zápasu nenastoupil). Do druhého poločasu jsem uděl několik změn, D. Wojcika jsem poslal do útoku, Honzu Sedláčka na kraj zálohy a na stopera F. Dohnala. Touto změnou se nám konečně začalo dařit. I když se soupeř dostal v 15. min. do vedení po chybě naší obrany, tak naši borci se z obdržené branky rychle vzpamatovali, začali více kombinovat a výsledkem byla ve 28. min. vyrovnávací branka z kopačky Krále. Následně se dostal do pokutového území Honza Sedláček překonal brankáře hostí ale na brankové čáře stoper Sobotky vyrazil míč rukou, za což si vysloužil Č.K. a naši kopali penaltu, kterou bezpečně proměnil D. Wojcik. Tím jsme soupeře dostali pod neustálí tlak, jen škoda dalších nevyužitých šancí ( např. oba Wojcikové měli na kopačkách rozhodnutí ). O třetí branku se ale postaral ve 40.min. K. Dohnal, který se neohroženě prokličkoval až před brankáře hostí, kterému pěknou ránou k levé tyči nedal šanci.

Na závěr bych rád pochválil Krále, K. Dohnala, Hillebranda a K. Wojcika,
Naše mužstvo nastoupilo v základní sestavě: Čapek, Bureš, D. Wojcik, Hillebrand, H. Sedláček, Fichtner, Král, Restl, Remsa, Hornych, Dvořák.
Na lavičce byli připraveni: J. Sedláček, K. Wojcik, F. Dohnal, K. Dohnal.
Rád bych poděkoval našim hráčům hlavně za výsledek a v druhém poločase i za předvedenou hru. Ještě se zmíním o účasti našich dorostenců, kterých se sešlo celkem 15, takovou účast bych si velmi rád představoval i na následujících trénincích.