Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves - Roudnice B 4:1 (2:0)

26. 4. 2015

Sestava: Čapek - Gorel (74. Remsa Pavel), Michálek, Novák (82. Říha), Sedláček - Remsa Petr, Šefara, Král A. (71. Wojcik Kamil), Wojcik D. (59. Fichtner) - Malý (C), Kmínek

Góly: 7. Malý, 24. Gorel, 54. Kmínek, 66. Kmínek

Trenér: Hloucal

Zástupce fans: Restl Denis

Rozhodčí: HR - Částka smiley, AR1 - Koza yes, AR2 - Zapletal yes

Komentář:

Potom co jsme předvedli ve Vysoké se o tom toliko mluvilo, že se soupeřem k nám na hřiště dorazila i TV Nova, která se ohlásila v den zápasu, aby z nás udělala ještě větší exoty, než jsme. Naštěstí domácí utkání nemusíme tak moc řešit a na srazu se vyjma Krále M., Vrabce a Suchardy, sešel kompletní tým, kdežto soupeř, jak to bývá u béček, když jeho "A" hraje současně své utkání, dával svůj mančaft horko těžko dohromady. Kupodivu nám žádné ztráty nepřivodilo ani Majálesové soustředění a tak jsme šli do hry odhodlaní odčinit předchozí debakl. Při předzápasové rozcvičce zjistila naše brankářská jednička, že to nepůjde a tak si debut v bráně pro tuto sezónu odbyl Eda Čapek.

Do utkání jsme vstoupili aktivně, soupeře jsme zatlačili, snažili se hrát kombinační hru, ikdyž né vždy nám to vycházelo. Již v 7. minutě Remsa zatáhl míč po lajně, podél brankové čáry jej předložil Malému a ten pohodlně zakončil 1:0. blushNa druhý gól jsme si museli počkat do 24. minuty, kdy po rozehraném rohovém kopu patou zakončoval Kmínek pouze do golmana, aby dobíhající Gorel míč do brány protlačil a ukázal tak, že ve fotbale se dá skórovat čímkoliv. wink Do konce prvního poločasu jsme si sice brankové příležitosti připravovali, ale gól jsme již nepřidali, hosté se k ohrožení naší brány dostávali jen sporadicky. 

Obraz hry ve druhém poločase se příliš nezměnil, svého soupeře jsme přehrávali a brzy jsme své vedení navýšili a rozhodli tak o osudu utkání, to když v 54. min. Malý vysunul Kmínka a ten bombou pod víko zvýšil na 3:0. devil V 66. minutě si na středu hřiště vyměnil míč Gorel se Šefarou, prvně jmenovaný se nadechl k sólu a předložil na zadní tyči míč dobíhajícímu Kmínkovi, který ve skluzu zavěsil na 4:0.laugh V 85. minutě se dočkali gólu i hosté, když utěšená střela skončila u tyče  domácího Čapka, který tak přišel o čisté konto 4:1. Dá se říci, že tímto utkáním jsme si trochu spravili chuť.

Hráčem zápasu dvougólový střelec: Filip Kmínek (hvězdou večerních zpráv však podle všeho bude Kuba Fichtner, alias Kečup)

Koment trenéra:

Opět podle všeho zafungovalo domácí prostředí, soupeře jsme přehráli a předvedli solidní kombinační fotbal.