Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves - Prasek 2:0 (1:0)

12. 4. 2015

Sestava: Říha - Sedláček (70. Fichtner), Novák, Michálek, Wojcik D. - Král A., Šefara (81. Wojcik K.), Remsa - Malý "C" (55. Král M.), Gorel, Kmínek.

Góly: Kmínek, Král M.

Rozhodčí: HR- Doubrava indecision, AR 1 - Koza yes, AR 2 - Konhefrno

Trenér: Hloucal; Zdravotník: Karásková

Domácí kotel zastupoval: Remsa Pavel

Komentář:

Před zápasem se zpívalo a po něm taky, ale postupně. Trenér slavil kulaté narozeniny a tak se ještě před výkopem gratulovalo a tým nemohl jinak, než jít za vítězstvím. Ale... začali jsme netradičně s přeskupenou sestavou a na tři útočníky, kdy nám chvíli trvalo (možná celý zápas wink), než si to sedlo a soupeř i díky svému nasazení, od počátku nepříjemně kousal. Postupně jsme ale přeci jen převzali iniciativu, když v 18. minutě byl v blízkosti velkého čtverce faulován Gorel, aby z následného trestného kopu trestal povedenou střelou Kmínek 1:0 laugh. Soupeře jsme do ničeho nepustili a vytvořili si trvalý tlak, ale né a né přidat další góly, tedy branky jsme stříleli, ale nebyly uznány rozhodčím pro údajná postavení v offsajdu, resp. fauly, které měly předcházet zakončení a tak se z utkání stal lítý boj, který příliš oko diváka neuspokojil. Ve druhém poločase hosté přidali, ale vážněji zahrozili snad jen jednou, kdežto my jsme to pálili jak u "Verdunu", ale bez tíženého efektu, tři body jsme tak potvrdili až v 90. minutě, kdy Gorel ideálně našel Krále M. a ten se nemýlil 2:0devil. Výborné utkání odehrála tentokrát obrana, která nevyprodukovala téměř žádnou chybu a tak Říha neměl příliš práce. (Dva ze tří hráčů utkání obránci, Kmínek jim to kazí cheeky)

Hráčem utkání se stal střelec vítězného gólu Kmínek

Koment trenéra: 

Asi zafungovala mala nervozita, či jiný faktor před domácím publikem.Moc líbivý fotbal jsme tentokráte nenabídli divákům, ale nakonec trvá tak naše domácí neporazitelnost.