Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves - Kopidlno 2:2

23. 10. 2013

 

V neděli 20.10. Jsme od 14.00 hod. sehráli mistrovské utkání proti silnému mužstvu z Kopidlna.
Museli jsme improvizovat v brance, kdy namísto zraněného Edy ochotně převzal místo brankáře David Hornych, a musím říci, že si nevedl vůbec špatně. Několika zákroky se zasloužil o to, že jsme po prvním poločase vedli 2:0.
Začátek zápasu jsme měli citelnou převahu, kterou zužitkoval v 8 min. Dvořák střelou z hranice velkého vápna (1:0). Ve 13 min. pronikl do vápna opět Dvořák, ale byl faulován a nařízenou penaltu sám faulovaný bohužel neproměnil. Od této chvíle náš tlak pomalu klesal a soupeř se začal dostávat do nebezpečných situací před naší brankou, ale tam kraloval David Hornych a celkem bezchybná obrana. Ve 42 min. David svým rychlým výkopem našel Dvořáka, který ideální přihrávkou uvolnil Fichtnera a ten nezadržitelně zvýšil na 2:0.
Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním udržet výsledek a popřípadě ještě dát další branku. Dobrou a kombinační hrou jsme se snažili hrát co umíme, ale braku soupeře se nám nedařilo pokořit.
Bohužel v 75 min. fauloval ve vápně Záveský (i když hrál celý zápas dobře) útočníka soupeře a nařízenou penaltou soupeř snížil na 2:1. V 88 min. ve zmatkách v naší obraně soupeř vyrovnal na 2:2. Tímto výsledkem skončil zápas a následovaly penalty, v kterých jsme byli lepší a zaslouženě jsme vyhráli 4:3. Velký dík patří hlavně Davidovi, který zneškodnil tři penalty.
Závěrem chci poděkovat všem hráčů za předvedenou hru a bojovné nasazení.
Sestava v které jsme nastoupili: Hornych, Záveský, Restl, Wojcik, Bureš, Hillebrand, Remza, Sedláček Jan, Sedláček Jos., Dvořák, Fichtner.     Lavička: Dostál