Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červeněves - Hořiněves 2:0 (1:0)

10. 5. 2015

Sestava: Říha - Gorel, Novák, Michálek, Sedláček - Remsa, Trejbal, Král A., Král M. (78. Fichtner), Kmínek (88. Černý), Malý (C)

Góly: 21. min. Kmínek, 76. Malý

Trenér: Hloucal Martin     Zdravotník/Masérka: Karásková Kateřina

Komentář:

K dalšímu mistrovskému utkání do Červeněvse přijela Hořiněves, hosté dorazili pouze s jedenácti hráči, my jsme pak řešili náhradu za červeného Šefaru, indisponované bratry od Wojciků, kteří přehnali předzápasové soustředění, dále jsme se museli obejít bez Vrabce, z nemoci se zotavoval Pavel Remsa a tak jsme povolali Pepu Trejbala. 

Od počátku jsme diktovali tempo zápasu, tentokrát nás více, než kdy jindy zdobila kombinace a opravdu se bylo na co koukat, bohužel finální fáze se nám nedařila podle představ a tak jsme dlouho nechali soupeře pomýšlet na zisk bodu z našeho hřiště. Soupeř se prezentoval chutí hrát fotbal, ale zejména se snažil důsledně bránit a spoléhal na brejkové situace. V 21. minutě přišla první gólová akce, kdy Malý podél brankové čáry poslal míč na nabíhajícího Kmínka a ten skluzem k tyči poslal náš tým do vedení 1:0. wink Poté jsme dále dřeli, každý hráč našeho týmu nevypustil žádný souboj, hráli jsme trpělivě a kombinačně, soupeře jsme přehrávali, ale stále zlobila finální fáze, kdy jsme buď zbrkle zakončovali, nebo kombinace, přestala v okolí velkého čtverce fungovat, tak jako jinde v poli. Poločas tak skončil pouze 1:0. 

Ve druhé části hry jsme ještě přidali, ale dlouho se těsné vedení nedařilo potvrdit, když několik výborných zákroků předvedl ve formě chytající hostující golman, který tak držel akcie hostů v kurzu a to až do 76. minuty. K odraženému míči  se dostal Malý a zpoza vápna jej uklidil umístěnou přízemní střelou přesně k tyči 2:0. V tu chvíli bylo de facto po zápase, respektive jsme si vítězství již pohlídali a soupeře tak nepustili do žádné brankové příležitosti.

Hráčem utkání se stal "mladík" Radek Novák, který stál v čele kompaktně hrající obrany.

Tentokrát se předvedli i naši fanoušci, které doplnili laborující hráči a vytvořili tak nevídanou atmosféru, kterou si podle všech ohlasů užili nejen oni v čele s Pavlem Remsou yes.

Koment trenéra:

Naše kombinační hra slavila úspěch, ale jen do chvíle, než jsme začali zahazovat vyložené brankové příležitosti. Velká bolest tedy pokračuje, budeme na ní muset zapracovat na trénincích, ale tři body jsou doma.