Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cerekvice - Červeněves A 3:0 (0:0)

16. 4. 2017

Sestava:

Říha -  Špičák, Novák, Michálek, Sedláček - Čihák (77.Novotný), Šefara, Král A., Fichtner(C) - Wojcik D. (67. Gorel), Malý

Trenér: Novotný Z.          Vedoucí mužstva: Šefara

Rozhodčí: HR- Kekelák, AR1 - Vlachý, AR2 - Zámečník

Komentář:

Do Cerekvice jsme odcestovali bez Trejbala a Krále M., tým jsme nedoplňovali z rezervy a tak se v Cerekvici představil poměrně úzký kádr, nejen to předznamenávalo, že nás čeká velmi těžké utkání.

První poločas by snad ani nepotřeboval žádný komentář, nezáživný fotbal od vápna k vápnu, spoustu nepřesností a žádné brankové příležitosti, tedy až na tu z 36. minuty, kdy se domácí útočník svým důrazem probojoval až do zakončení, překonal i golmana Říhu, ale za něj na brankové čáře zaskočil Novák a míč odkopl do bezpečí.

Druhý poločas se od toho prvního diametrálně lišil, bohužel největší změna byla v nasazení domácího celku, který na náš tým doslova vlétl a to hned od první minuty, nejprve si svým tlakem vynutil v 48. minutě snad první rohový kop domácích, aby z něj na zadní tyči zcela nepokrytý M. Bělina zakončil hrudníkem a poslal svůj tým do vedení 1:0. Na obdržený gól jsme kontrovali hned z rozehry, naší útočnou akci  však Malý zakončil pouze střelou do břevna. Domácí měli lepší pohyb a přehrávali nás. V 65. minutě jsme prohrávali již o dvě branky, poté co Říha krotil nevýrazný centr, míč mu při pádu na zem vypadl, nejrychleji u balonu byl Bělina M. a ten neměl žádný problém z bezprostřední blízkosti míč uklidit do prázdné brány. Nedokázali jsme si vytvořit žádné brankové příležitosti, kdežto domácí  v 74. minutě, kdy jsme hráli o deseti pro zranění Čiháka, opět Bělina M. zakončoval umístěnou střelou na zadní tyč a zkompletoval tak svůj hattrick 3:0. Utkání se už je dohrávalo. Utkání zcela bezchybně odřídilo trio delegovaných rozhodčích.

Komentář trenéra:

Zasloužené vítězství domácích, kteří měli větší vůli po vítězství. Nevytvořili jsme si téměř žádnou brankovou příležitost, na brankáře nešla žádná přímá střela, tak těžko můžeme vstřelit branku, natož zvítězit. V tomto utkání byl na několika našich hráčích znatelný úbytek fyzických sil, což je zapřičiněno jejich netrénovaností.