Jdi na obsah Jdi na menu
 


Boharyně - Červeněves 4:0 (2:0)

29. 4. 2018

Sestava: Říha - Novotný, Gorel, Fichtner, Král M. - Špičák, Šefara, Král A., Paštika, Kmínek - Malý

Střídali: Sucharda, Trutnovský

Rozhodčí: Grossman

Trenér: Hloucal Martin                     Vedoucí mužstva: Karásková K.

Komentář:

K veledůležitému utkání jsme sestavu lepili a tak zdaleka nebyla optimální, naopak zprávy z druhého tábora hovořily o tom, že domácí se konečně sešli. Tato konstalace nás však neměla odradit bodovat v zápase o bytí a nebytí.

Utkání jsme snad nerozehráli špatně, nebezpečně vypadaly zejména naše akce po křídlech, ty však končily povětšinou slabou střelou, nebo mimo tři tyče. Vyrovnané utkání se láme hned první brankou, rozhodčí přehlídne faul na našeho stopera, kterého uzemní hostující útočník loktem a propadnuvší míč za záda Říhy nešťastně posílá Novotný, 28. min. 1:0. 

Nedaří se nám na úvodní branku odpovědět, bezkrevný výkon pak vrcholí v samém závěru poločasu, když domácí povedenou a dá se říci i šťastnou střelou do šibenice zvyšují svůj náskok na 2:0. 

Do druhého poločasu měníme rozestavení a posty, nepomáhá však nic, blízko snížení je Malý, ale na střílenou přihrávku nedosáhne. Domácí se v 70. minutě prokombinují až do samostatného úniku, který zkušeně proměňují 3:0. Odpovědět můžeme záhy, bohužel Král A. povedený centr Kmínka z malého vápna ve výskoku nezacílí přesně. Za 9 minut je to již 4:0 a utkání se pak pouze dohrává.